305 1

[WYWIAD] Piotr Liroy-Marzec – ciąg dalszy ustawy dot. medycznej marihuany

W miniony weekend, w Kurozwękach w województwie świętokrzyskim odbyły się IV Dni Konopi. Wydarzenie przyciągnęło sympatyków, specjalistów, lekarzy, a także polityków, którzy angażują się w sprawę medycznej marihuany w Polsce. Wśród gości wydarzenia pojawił się poseł Piotr Liroy-Marzec z klubu poselskiego Kukiz’15.

Na początku tego roku klub Kukiz’15 złożył do sejmu projekt ustawy dopuszczającej użycie medycznej marihuany w Polsce. Podobny projekt trafił ostatnio do sejmu także z ramienia SLD w wyniku inicjatywy byłego rzecznika partii – Tomasza Kality. W tym samym czasie trwa akcja zbierania podpisów pod obywatelskim projektem ustawy, za który odpowiada Koalicja Medycznej Marihuany.

Zapytaliśmy posła Piotra Liroy-Marzec o najważniejsze aktualne sprawy związane z ustawą dot. medycznej marihuany w Polsce.

W wywiadzie m.in.:

  • Co dzieje się z ustawą złożoną przez Kukiz’15?
  • Czy brak wiedzy polskich polityków na temat marihuany jest realnym zagrożeniem?
  • Czy Polska jest gotowa na medyczną marihuanę?
  • Co z konopiami przemysłowymi?

Zachęcamy także do subskrybowania naszego nowego kanału Medyczna Marihuana TV –wywiady, specjaliści, pacjenci, relacje z wydarzeń i wiele, wiele więcej! Bądźcie na bieżąco!

Komentarze

Komentarzy

Izabela Kaczmarska
O autorze:

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej www.medycznamarihuana.com (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody właściciela portalu zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

1 KOMENTARZ

  1. Przemysław

    Sława! Chwała! za działanie!

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres E-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

biuro@medycznamarihuana.com