455 0

Medyczna marihuana w Izraelu – jak to wygląda?

W Polsce legalny dostęp do medycznej marihuany jest dla pacjentów niezwykle utrudniony. Na całym świecie jednak kolejne państwa legalizują i standaryzują dostęp oraz uprawę konopi indyjskich w celach leczniczych. Jednym z takich państw jest Izrael – to właśnie stamtąd pochodzi jeden z czołowych producentów medycznej marihuany na świecie Tikun Olam. Tikun Olam to nie tylko dystrybutor medycznej marihuany, to także klinika, która skupia się na leczeniu schorzeń z wykorzystaniem marihuany oraz grono specjalistów, którzy codziennie dbają o jakość surowca oraz podnoszą swoje kwalifikacje. Firma jest pionierem w leczeniu pacjentów medyczną marihuaną w Izraelu. Tikun Olam jest własnością prywatną i działa na podstawie licencji Ministerstwa Zdrowia Izraela od 2007 roku.

Podczas IV Dni Konopi w Kurozwękach mieliśmy wyjątkową okazję porozmawiać z jedną z przedstawicielek Tikun Olam Ma`ayan Naomi Weisberg. Ma’ayan zajmuje się reprezentowaniem firmy na zewnątrz – bierze udział w licznych konferencjach i międzynarodowych wydarzeniach. Odpowiada za dział PR i marketingu w Tikun Olam. Była także jedną z prelegentek konferencji naukowej poświęconej konopiom w Kurozwękach. W specjalnym wywiadzie dla naszego portalu opowiada o tym jak w Izraelu rozwiązano kwestię dostępu do medycznej marihuany. 

Komentarze

Komentarzy

Izabela Kaczmarska
O autorze:

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej www.medycznamarihuana.com (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody właściciela portalu zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres E-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

biuro@medycznamarihuana.com