263 0

Wpływ kannabinoidów na aktywność fizyczną i regenerację organizmu

Potrzebujesz motywacji do pójścia na trening? Szukasz czegoś, co pobudzi twój umysł i pomoże wykonywać ćwiczenia bez bólu? A może potrzebujesz wsparcia w regeneracji zmęczonych mięśni? Aktywność fizyczna ma niezwykle pozytywny wpływ na ciało i umysł. Jednak dla niektórych osób może być to bolesny, czasochłonny i mało przyjemny proces.

Aktywne składniki konopi, dzięki swoim właściwościom oferują kompleksowe wsparcie organizmu przed, w trakcie i po treningu zapewniając:

ROZLUŹNIENIE

Czy czujesz się spięty? Przeszkadza ci to w wykonywaniu treningów? Dostarcz swojemu organizmowi niewielką dawkę kannabinoidów. Zaleca się zrobić to około 30 – 45 minut przed rozpoczęciem ćwiczeń. W tym czasie twoje ciało się rozluźni i z łatwością wykonasz także rozciąganie. Kannabinoidy sprawią ponadto, że będziesz czerpać przyjemność z tego, co robisz.

WALKĘ Z BÓLEM

Nie ma wątpliwości co do tego, że trening na siłowni wymaga wiele wysiłku by osiągnąć pożądany efekt i rozbudować mięśnie. Podczas treningu musisz zmagać się z bólem, później pojawiają się zakwasy. Nie martw się – i z tym poradzą sobie aktywne składniki konopi. Jak wspomniano wcześniej, zniwelują napięcia mięśniowe i ból. Układ nerwowy zacznie lepiej funkcjonować,  pozwoli ci przygotować się do kolejnego treningu, a ból z pewnością będzie już mniej odczuwalny. Zachęca do ponownej aktywności fizycznej, prawda?

LEPSZĄ KONCENTRACJĘ

Korzystając z konopi przed każdym treningiem z pewnością lepiej skoncentrujesz się na pracy nad poszczególną partią mięśni. Będziesz w stanie dać z siebie więcej. Idealny suplement dla osób podnoszących ciężary oraz skupiających się na intensywnej rozbudowie masy mięśniowej.

MOTYWACJĘ

Już niewielka dawka kannabinoidów działa niezwykle motywująco. Jeśli jesteś leniwy i brak ci chęci będzie to idealny bodziec do tego by być bardziej aktywnym i włożyć sportowy strój. Będziesz podekscytowany i zmotywowany do treningu. Przekonasz się, że to była dobra decyzja, trening sprawia ci przyjemność, a fakt wykonania kolejnego kroku ku uzyskaniu lepszej sylwetki będzie satysfakcjonujący.

PRZYSPIESZONY METABOLIZM

Istotą każdego treningu jest spalanie tkanki tłuszczowej. Dzięki konopiom proces ten będzie przebiegał znacznie szybciej i rozpocznie się jeszcze zanim wejdziesz na bieżnię, czy chwycisz hantel. Dawka kannabinoidów pół godziny przed treningiem pozwoli ci czerpać z niego maksimum korzyści. Kluczową rolę odgrywa tutaj THCV, który słynie z tego, że przyspiesza metabolizm i obniża poziom cholesterolu.


Wysokiej jakości produkty z konopi zawierające CBD z pełnym spektrum kannabinoidów dostępne są w sklepie www.BioHemp.pl


ZWIĘKSZENIE LUB ZMNIEJSZENIE APETYTU

Niezależnie od tego jaki rodzaj sportu uprawiasz bardzo ważne jest dostarczanie organizmowi niezbędnych składników odżywczych. Głównym celem osób podejmujących aktywność fizyczną jest zmniejszenie wagi i spalenie nadmiaru tkanki tłuszczowej lub wręcz przeciwnie – przybranie na masie i rozbudowa mięśni. Podczas gdy pierwszym z pomocą przyjdą intensywne treningi cardio i odmiany konopi hamujące nadmierny apetyt, drudzy odkryją nowe smaki, dzięki szczepom, które ten apetyt pobudzą.

ZWIĘKSZENIE POZIOMU TLENU WE KRWI

Kannabinoidy zawarte w roślinach konopi wpływają na rozszerzenie oskrzeli, co daje możliwość przyjmowania przez nie większej ilości tlenu. Zwiększona pojemność oddechowa i przepływ krwi (spowodowany rozszerzeniem naczyń krwionośnych) korzystnie wpływają na organizm podczas treningu oraz na samą jakość wykonywanych ćwiczeń.

REGENERACJĘ

Podczas wykonywania ćwiczeń mięśnie narażone są na wiele spięć i przeciążenie. W efekcie tego ciało jest zmęczone i obolałe. Okres rekonwalescencji jest integralną częścią każdego treningu. Aktywne składniki konopi pomogą rozluźnić mięśnie i dodatkowo złagodzą stres, ból, wszelkie powstałe stany zapalne i urazy. W takim przypadku możesz sięgnąć np. po bogatą w kannabinoidy maść, która zadziała bezpośrednio na obszar urazu.

Źródło: internationalhighlife.com


BEZPŁATNE KONSULTACJE KONOPNE
dostępne są na stronie www.BioHemp.pl


Sandra Jurkiewicz
O autorze:

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres E-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

biuro@medycznamarihuana.com