138 0

Trzecia edycja konopnej imprezy Kanaba Fair już 19- 20 maja w Warszawie!

Już w ten weekend odbędzie się impreza, na której nie może zabraknąć każdego miłośnika konopi i zwolennika medycznej marihuany! Jako oficjalny partner medialny Kanaba Fair #3 – Picnic zapraszamy także do udziału w Marszu Wyzwolenia Konopi. Przez cały weekend delegacja portalu medycznamarihuana.com będzie śledzić oba wydarzenia z kamerą!

Kanaba Fair to projekt edukacyjny w postaci targów, którego misją jest promocja rynku konopnego w Polsce. Podczas nadchodzącej, trzeciej edycji wydarzenia organizatorzy postawili na imprezę w klimacie zielonego, rodzinnego pikniku.

Nadchodząca edycja Kanaba Fair #3 – Picnic już 19 i 20 maja w warszawskim Zoo Markecie (Al. Solidarności 55). W spokojnej i odprężającej atmosferze całe rodziny będą mogły nabyć produkty konopne oraz wiedzę dotycząca zdrowego jedzenia, naturalnych kosmetyków, uprawy roślin czy wykorzystania materiałów organicznych. Będzie można wziąć udział w warsztatach tworzenia konopnych kosmetyków, zobaczyć jak buduje się ścianę z konopnego betonu, pobawić się konopnym sznurkiem, posłuchać ciekawych wykładów. Dla wygody uczestników Marsz Wyzwolenia Konopi, który odbędzie się 19 maja, zakończy się on nieopodal targów.

Charakter tej imprezy to nie tylko targi i stoiska, to przede wszystkim ludzie, ich pasja i potrzeba edukacji oraz dzielenia się doświadczeniem. Za organizację eventu odpowiadają osoby zaangażowane w rozwój i promowanie rynku konopnego. Na wydarzeniu zaplanowano liczne atrakcje, warsztaty oraz wykłady między innymi na temat uprawy konopi siewnych w Polsce, leczenia medyczną marihuaną i wiele innych.

Wystawcy Kanaba Fair to zarówno pasjonaci z Polski, jak z zagranicy. Ich różnorodność zwraca uwagę na szereg zastosowań konopi w różnych gałęziach przemysłu. Na miejscu spotkamy producentów min. nawozów, żywności, ubrań, kosmetyków, materiałów budowlanych, olejków CBD, czy akcesoriów growera. Wszystkie produkty, które będą dostępne na wydarzeniu są legalne, wytwarzane z konopi siewnych oraz nie działają psychoaktywnie.

TAK NA KANABA FAIR BYŁO W UBIEGŁYM ROKU

Zobacz naszą relację: KANABA FAIR 2017

MARSZ WYZWOLENIA KONOPI

W sobotę 19 maja odbędzie się również organizowany przez Wolne Konopie – Marsz Wyzwolenia Konopi. Manifestacja jak co roku przejdzie ulicami Warszawy by walczyć o zmiany w pawie związane ze stosowaniem medycznym i rekreacyjnym konopi w Polsce. Kanaba Fair także jest współorganizatorem tego wydarzenia, uzupełniając MWK o wiele ciekawych warsztatów i wykładów. W trakcie targów Kanaby odbędzie się wykład poświęcony medycznej marihuanie, będą warsztaty dla dzieci z plecenia konopnego sznurka, warsztaty kosmetyczne, wykład o budownictwie oraz panel dyskusyjny na temat uprawy konopi w Polsce. Z produktów będzie można nabyć żywność, kosmetyki, olejki CBD, nawozy i środki do uprawy roślin, akcesoria growera, odzież, książki i wiele więcej.

Aktualnie trwa rekrutacja na wystawców zainteresowanych udziałem w Kanaba Fair #3 – Picnic. Organizatorzy zapraszają do współpracy wszystkie marki oferujące produkty wsparcia uprawy, naturalną żywność, suplementy diety, kosmetyki, odzież, akcesoria oraz wszelkie artykuły codziennego użytku, które powstają bez degradacji naszej Planety.

Wszystkie informacje o wydarzeniu dostępne są na stronie: www.kanabafair.com

Oficjalny event na Facebook’u: Kanaba Fair #3 – Picnic

 

Komentarze

Komentarzy

Sandra Jurkiewicz
O autorze:

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres E-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

biuro@medycznamarihuana.com