1435 3

Targi Konopne Cannabizz Warsaw 2017

Cannabizz Warsaw 2017 to I Międzynarodowe Targi Konopne w Polsce, które odbędą się 29.09 – 1.10. 2017 w Warszawie w Centrum Targowym przy ul. Marsa to wydarzenie, które na pewno będzie stanowić ciekawe rozpoczęcie sezonu tegorocznych targów konopnych. 

Podczas Targów, na powierzchni 10.000 m2, zaprezentują się producenci: nasion, systemów do uprawy outdoor i indoor, nawozów, odzieży, kosmetyków, olejów CBD, żywności, napojów a nawet materiałów budowlanych z konopi. Odwiedzający będą mieć także niepowtarzalną okazję spróbować wielu produktów pochodzenia konopnego, ale także w ramach konferencji towarzyszącym targom poszerzyć swoją wiedzę na temat konopi. Będzie o czym posłuchać ponieważ konopie to roślina wszechstronna, która może być wykorzystana nie tylko w medycynie, ale również przemyśle, budownictwie i wielu innych dziedzinach życia. Z ciekawostek organizatorzy planują pokaz „budowlany” z użyciem betonu z konopi. Wykłady i seminaria poprowadzone zostaną przez lekarzy i specjalistów z branży konopnej.

Kto za tym stoi?

Zespół organizatorów Canabizz.PL (Polsko-Czesko- Niemiecka ekipa) składa się z pasjonatów, którzy od 20 lat działają w branży konopnej. Posiadają bogate doświadczenia w tej tematyce w oraz w marketingu i promocji, jak również w organizowaniu podobnych przedsięwzięć na terenie całej Europy.

canabizz_800

Na targach nie zabraknie aktywistów z  Stowarzyszenia„Wolne Konopie”, organizacji, która od lat walczy w Polsce o zmianę przepisów związanych z wykorzystaniem Marihuany do celów medycznych.

Organizatorzy wydarzenia chcą zmienić świadomość Polaków na temat konopi i pokazać im, że to nie tylko roślina, która w głównej mierze kojarzona jest z zakazaną używką. Jest to zarówno ziele lecznicze ale także doskonały materiał budowlany czy włókienniczy.

Tragi konopne startują już niebawem, dlatego też organizatorzy wydarzenia zachęcają do zarezerwowania sobie wolnego czasu w dniach 29.09 – 1.10. 2017 i przybycie do Warszawy do Centrum Targowego przy ul. Marsa. Nasza ekipa oczywiście będzie tam również z kamerą, relacjonując dla Was najlepsze konopne wydarzenie roku! Do zobaczenia na miejscu.

Link do oficjalnej strony wydarzenia: cannabizz.pl

Patronat medialny: medycznamarihuana.com

Komentarze

Komentarzy

medycznamarihuana
O autorze:

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej www.medycznamarihuana.com (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody właściciela portalu zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

komentarze 3

  1. Paulina

    Dobrze, że takie wydarzenia mają miejsce. Nic tak nie wpływa na świadomość zwykłych ludzi jak tego typu akcje. Niestety, ale przez lata powielane były bzdurne informacje, że konopie to zło, to narkotyki i że trzeba z tym walczyć. Takie akcje mogą przynieść jedynie pozytywny skutek. Brawo!

  2. Barbara

    „Wykłady i seminaria poprowadzone zostaną przez lekarzy i specjalistów z branży konopnej.”
    Coś więcej na ten temat proszę.
    Plan ,tematy itp.

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres E-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

biuro@medycznamarihuana.com

Zapisz się do naszego newslettera