1869 1

Siostry zakonne uprawiają konopie do celów medycznych [WIDEO]

Siostra Kate i Siostra Dracy z Kalifornii uprawiają marihuanę do celów medycznych. Z roślin tworzą maści i nalewki, które sprzedają pacjentom.

Siostry nie są członkami zakonu, ale mówią, że dążą do duchowego uzdrawiania chorych przy pomocy konopi.

Sisters of the Valley sprzedają wysokiej jakości maści lecznicze, toniki i nalewki za pośrednictwem ich sklepu Etsy. Ich produkty są certyfikowane jako ekologiczne i są bogate w kannabidiol (CBD), czyli jeden z leczniczych kannabinoidów występujących w konopiach, a ubogie w tetrahydrokannabinol (THC), czyli psychoaktywny składnik konopi.

„Wytwarzamy olej CBD, który redukuje liczbę napadów padaczki leczy wiele innych schorzeń. W tej chwili jest bardzo duże zapotrzebowanie dla chorych na raka oraz choroby neurologiczne, a my tworzymy również maści, które okazały się skuteczne w leczeniu wielu chorób skórnych.”

Zobaczcie sami:

Zapraszamy wszystkich do rejestracji na FORUM O MEDYCZNEJ MARIHUANIE. To miejsce, w którym możesz porozmawiać ze specjalistami, znawcami konopi i pacjentami.

Komentarze

Komentarzy

Redakcja portalu
O autorze:

1 KOMENTARZ

  1. Avatar
    barbara kwiatkowska

    olej konopny powinien byc zlegalizowany dla dobra ludzi chorych icierpiacych na rozne choroby dlaczego musimy umierac pozwulmy medycynie popisac sie na tym polu zlegalizujmy dostep do uprawy konopi na potrzeby medycyny

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres E-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

biuro@medycznamarihuana.com