153 0

Rzetelne informacje o medycznej marihuanie i porady kompetentnych specjalistów. Dołącz do naszego forum! [WideoBlog]

Gdy organizm zaczyna szwankować i coś nam dolega zdrowy rozsądek podpowiada, że należy udać się do lekarza po poradę. Przy odrobinie szczęścia czas oczekiwania nie wyniesie kilku tygodni a i w długiej kolejce pod gabinetem nie przyjdzie nam spędzić kilkudziesięciu minut.

W obliczu zniechęcenia, braku czasu, a z reguły w wyniku zwykłego lenistwa coraz więcej osób wybiera inną, szybszą drogę diagnozy – włącza komputer, udaje się na bezpłatną, wirtualną wizytę u „Doktora Google” i rozpoczyna samoleczenie.

Niestety, w zakresie medycyny i zdrowia – z resztą tak jak w każdej innej dziedzinie – internet jest siedliskiem masy nieprawdziwych informacji. Stawiając samemu sobie diagnozę i opierając samoleczenie jedynie na doświadczeniach innych osób lub po prostu ślepo wierząc niekompetentnym, samozwańczym specjalistom niejednokrotnie można sobie bardziej zaszkodzić niż pomóc.  Zapewne przekonał się o tym niejeden z naszych czytelników, który szukając w sieci informacji o medycznej marihuanie, dawkowaniu ekstraktów, czy stosowaniu innych produktów na bazie konopi zaufał nieodpowiedniej osobie. Jak zatem zweryfikować, które informacje są wiarygodne?

„Ta weryfikacja nie jest prosta dlatego, że nie ma oficjalnego systemu edukacji na temat kannabinoidów, konopi, marihuany, czy jakkolwiek nazwiemy tą roślinę.” – wyjaśnia Dorota Gudaniec na WideoBlogu Marihuana i Konopie

Dr Google radzi: korzystaj z porad kompetentnych specjalistów!

Na naszym portalu, a także w serwisach społecznościowych otrzymujemy mnóstwo wiadomości z różnymi pytaniami dotyczącymi medycznej marihuany, zastosowania oraz metod leczenia wszelakich chorób i dolegliwości. Bywają zapytania dotyczące kwestii prawnych, prośby o polecenie najlepszej marki jakiegoś produktu, czy o dobranie jego dawki do konkretnego schorzenia.

Wychodząc naprzeciw potrzebom czytelników portalu jakiś czas temu uruchomiliśmy forum dotyczące medycznej marihuany i wszystkich kwestii związanych z konopiami. Forum podzieliliśmy na wiele działów tematycznych. Rozmowy między pacjentami i ich historie, porady żywieniowe, porady prawne, opinie o produktach i sklepach, a także lista punktów konsultacyjnych, z którymi w każdej chwili można się skontaktować – to tylko niektóre z nich.

Od samego początku forum cieszy się sporym zainteresowaniem, jednak mając na uwadze ogromne zapotrzebowanie użytkowników na konsultacje i uzyskiwanie porad od specjalistów poszliśmy o krok dalej.

Na mocy współpracy nawiązanej z Centrum Terapeutycznym Max Hemp – pierwszym w Polsce wspierającym terapię cannabis – nasze forum wzbogacone zostało o nowy dział „Medyczna Marihuana w Teorii i Praktyce”.  Tym samym powstało miejsce, w którym lekarze, specjaliści i praktycy terapii medyczną marihuaną fachowo i rzetelnie odpowiadają na wszystkie pytania użytkowników. Pamiętajmy jednak, że w wielu przypadkach żadna konsultacja online nie zastąpi tej oko w oko z lekarzem.

Dorota Gudaniec o tym, co o medycznej marihuanie można znaleźć w sieci

Dorota Gudaniec, na co dzień mama Maxa – pierwszego w Polsce pacjenta leczonego preparatami na bazie konopi, należy do grona ekspertów Centrum Terapeutycznego Max Hemp, w którym współpracuje z innymi specjalistami w zakresie terapii cannabis, a także służy radą i wsparciem każdej osobie, która się do niej zgłosi. Na forum medycznamarihuana.com jest niemal od samego początku, a jej aktywności i zaangażowania w nowym dziale „Medyczna Marihuana w Teorii i Praktyce” nie sposób nie zauważyć.

„Zachęcam do tego żeby na tym forum zaistnieć i zadawać pytania. Będziemy starać się udzielać najbardziej wiarygodnych, rzetelnych, potwierdzonych faktami naukowymi – ale również doświadczeniem – odpowiedzi. (…) Będziemy również starać się podawać wszystkie możliwe źródła informacji, którymi się podzielimy.” – zaprasza Pani Dorota

Dołącz do grona użytkowników forum medycznamarihuana.com już teraz!

WYPEŁNIJ FORMULARZ REJESTRACYJNY

baner_bionateo_mm

Komentarze

Komentarzy

Sandra Jurkiewicz
O autorze:

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres E-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

biuro@medycznamarihuana.com