2082 2

Podziemie nadziei – film dokumentalny o medycznej marihuanie [TRAILER]

Wzruszający. Dosadny. Autentyczny. Obnażający prawdę. Taki będzie pierwszy, zrealizowany na taką skalę, polski film dokumentalny o medycznej marihuanie.

Film reżyserstwa Jana Bluza zrealizowany przez Blur Media oraz Unię Twórców będzie przedstawiał realia polskiego czarnego rynku medycznej marihuany. Zobaczymy historie pacjentów i ich rodzin, którzy codziennie walczą lub walczyli o zdrowie i życie. Dla tych osób marihuana to nie tylko lek, który może skutecznie leczyć. Dla nich to nadzieja. Nadzieja na życie, nadzieja na lepsze życie, na życie bez bólu, bez objawów, które uniemożliwiają normalne funkcjonowanie. To nadzieja na powrót do zdrowia, na uśmiech w szary dzień, na godne życie. Podziemie nadziei to film, który bez pardonu pokaże jak wygląda życie osób, dla których marihuana to jedyna szansa na poprawę stanu zdrowia.

,,Mocna produkcja, którą powinien obejrzeć każdy. Widziałem już wiele filmów o medycznej marihuanie, ale tak szeroko zakrojonego i wzruszającego jeszcze nie doświadczyłem. – komentuje Jakub Gajewski, który pomagał przy realizacji filmu.”

 

 

,,Codzienne cierpienie i brak jakichkolwiek rozwiązań zabiera im (pacjentom) z każdym dniem odrobinę człowieczeństwa. Dzieje się to w XXI wieku. Tuż obok naszych codziennych zajęć toczy się życie niewinnego skazańca, tylko tego nie dostrzegamy bo nas osobiście to nie dotyczy. Ze snu budzimy się dopiero kiedy dotknie nas to osobiście, wtedy dziwimy się i nie dowierzamy, a upływające wtedy sekundy zaczynają być bezcenne. Potrzeba uregulowania tego co dzieje się w podziemiu nadziei jest natychmiastowa i powinna być priorytetem każdego Polaka ponieważ skala jakiej to podziemie dotyczy jest wbrew pozorom bardzo duża.” – dodaje Jakub.

Film początkowo obejrzeć będzie można jedynie na festiwalach filmów dokumentalnych. Mamy nadzieję, że szybko trafi do sprzedaży, lub do komercyjnego użytku w serwisach typu YouTube. Póki co dostępny jest trailer filmu, koniecznie to zobaczcie! Nie możemy się doczekać pełnej wersji.

Wszystkich pacjentów zapraszamy do rejestracji na FORUM O MEDYCZNEJ MARIHUANIE. To miejsce, w którym możesz porozmawiać z innymi pacjentami, specjalistami i znawcami konopi.

Komentarze

Komentarzy

Izabela Kaczmarska
O autorze:

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej www.medycznamarihuana.com (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody właściciela portalu zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

komentarze 2

  1. Paweł

    Jeden mały karakan obiecał i słowa nie dotrzymał. Taki rząd to bandycki rząd! SPOŁECZEŃSTWO SIĘ DOMAGA TO DAJCIE IM TO, BYDLAKI Z WIEJSKIEJ! Najwyższy czas pogonić ich na śmietnik historii, za te brednie przedwyborcze! Długopis tylko podpisuje, co karze mu karakan!

  2. Grassmonkeyfarm

    Farma podziemnej medycznej konopi. różnorodność szczepów. profesjonalne podejście. i efekty same mówią za siebie. chcemy się wypowiedzieć w filmie jak można.

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres E-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

biuro@medycznamarihuana.com

Zapisz się do naszego newslettera