1967 1

Olej z konopi błyskawicznie redukuje atak padaczki

12-letnia (w trakcie nagrywania wideo) Cindy Mae Meehan cierpi na rzadką formę padaczki – Zespół Dravet, który powoduje nawet 100 napadów padaczki dziennie. W tym filmie, jej mama podaje córce olej z konopi, wcierając go w dziąsła podczas napadu padaczki.

Podając olej w ten sposób, szybciej dostaje się on do krwiobiegu. Liczy się każda sekunda, kiedy napady prowadzą do problemów z oddychaniem do tego stopnia, że twarz Cindy robi się sina.

W ciągu kilku sekund olej z konopi dostaje się do krwiobiegu, stan Cindy wraca do normy i zaczyna zachowywać się normalnie, uśmiechając się i rozmawiając z mamą.

To kolejny przypadek pokazujący moc oleju z konopi. Zdesperowani rodzice próbują ratować swoje dzieci, jednak często muszą wybierać pomiędzy złamaniem prawa, a zdrowiem dziecka.

Wszystkich pacjentów zapraszamy do rejestracji na FORUM O MEDYCZNEJ MARIHUANIE. To miejsce, w którym możesz porozmawiać z innymi pacjentami, specjalistami i znawcami konopi.

mmpoziom

 

Komentarze

Komentarzy

medycznamarihuana
O autorze:

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej www.medycznamarihuana.com (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody właściciela portalu zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

1 KOMENTARZ

  1. gonigroszka

    posiadam oryginalny olej, obiecuje, ze działa

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres E-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

biuro@medycznamarihuana.com

Zapisz się do naszego newslettera