6618 0

Medyczna marihuana straciła Sojusznika. Zmarł prawnik Krzysztof Grabowski

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy w dniu dzisiejszym wiadomość o śmierci prawnika Krzysztofa Grabowskiego, zwolennika medycznej marihuany. Polski konopny świat pogrąża się w żałobę.

Krzysztof Grabowski specjalizował się w prawie narkotykowym. Był przewodniczącym filii Polskiej Sieci Polityki Narkotykowej w Krakowie. Ukończył studia dzienne na Uniwersytecie Jagiellońskim, gdzie napisał pracę magisterską na temat „narkotyków”.

W 2013 r w katedrze Kryminologii Uniwersytetu Jagiellońskiego otworzył przewód doktorski na temat kryminalizacji przestępstw narkotykowych w Polsce. Był autorem publikacji naukowych do „Czasopisma Prawa Karnego i Nauk Penalnych”, „Rodziny i prawa” oraz publicystycznych do „MONAR NA BAJZLU” i „Magazynu MNB”. Ściśle współpracował ze Stowarzyszeniem MONAR.

Ponadto Krzysztof Grabowski pracował w organach administracji państwowej, sądzie karnym i rodzinnym. Od 2012 r w ramach programu „Narkotyki na gorącym uczynku” prowadził doradztwo prawne dla użytkowników min. konopi indyjskich czyli medycznej marihuany.

Cały nasz zespół portalu medycznamarihuana.com mocno ubolewa nad śmiercią Krzysztofa ponieważ ściśle współpracowaliśmy z nim na przestrzeni ostatnich lat i wiemy doskonale jak wspaniałym  był człowiekiem popierającym legalizacje medycznej marihuany. Na naszym forum wszystkim użytkownikom służył radą i nieocenioną pomocą prawną.

Wiele razy podczas naszej współpracy mieliśmy przyjemność prowadzić wideo wywiady z Krzysztofem o prawnych aspektach marihuany w Polsce. Niestety – jak dziś się okazało – był  to jego ostatni wywiad…

Niebawem opublikujemy obszerniejszy artykuł o działalności i dokonaniach prawnika Krzysztofa Grabowskiego.

 

W imieniu Zarządu oraz Pracowników portalu medycznamarihuana.com

Rodzinie oraz Bliskim Krzysztofa Grabowskiego

składamy wyrazy głębokiego współczucia.

 

Komentarze

Komentarzy

Sandra Jurkiewicz
O autorze:

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej www.medycznamarihuana.com (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody właściciela portalu zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres E-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

biuro@medycznamarihuana.com

Zapisz się do naszego newslettera