410 0

MedTainer – medyczny grinder z USA, który mieli nawet… ziarna kawy!

MedTainer to bardzo popularny w Stanach Zjednoczonych grinder (czyli urządzenie do rozdrabniania suszu konopi indyjskich). Stał się rozchwytywany za sprawą… medycznej marihuany! W USA ten młynek może nabyć każdy pacjent, który przychodzi kupić ziele do tzw. dispensaries, czyli specjalnych punktów realizujących recepty na medyczną marihuanę. Młynek ten pozycjonowany jest jako ,,specjalistyczny gadżet medyczny”.

O co tyle szumu?

MedTainer to w zasadzie nie tylko młynek, ale także praktyczny pojemniczek do przechowywania suszu. Co go wyróżnia? Ten 3 częściowy gadżet został wykonany z wysokiej jakości plastiku, a wykończenie jest tak precyzyjne, że młynek nie przepuszcza zapachów, więc zachowasz 100% dyskrecji. Pojemniczek jest (zgodnie z obietnicą producenta) także wodoszczelny. Pojemnik jest także duży – można w nim przechowywać zapas marihuany, a odpowiednie dawki na bieżąco mielić młynkiem.

grinder-boite-hermetique-medtainer

Zmieli nawet ziarna kawy?

Młynek jest plastikowy, dlatego jest bardzo lekki. To jego duża zaleta. Pozornie młynek nie wygląda na zbyt solidny, ale okazuje się, że to tylko pozory. W sieci krążą nagrania, na których widać, że grinder radzi sobie nawet z… ziarnami kawy! Wygląda to imponująco.

Hit z USA teraz także w Polsce

W Stanach te młynki to fenomen. Sprawdźcie sami wpisując w YouTube ,,MedTainer”. Traficie na kopalnię recenzji, vlogów, testów tego niepozornego pojemniczka. Póki co w Polsce MedTainery można dostać w nielicznych sklepach internetowych (np. www.pestkomania.pl).

maxresdefault

Komentarze

Komentarzy

Izabela Kaczmarska
O autorze:

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej www.medycznamarihuana.com (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody właściciela portalu zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres E-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

biuro@medycznamarihuana.com

Zapisz się do naszego newslettera