1040 1

Marihuana to jedyny lek, który pozwala tej dziewczynie funkcjonować! [Wideo]

W ostatnim czasie w sieci popularne stało się wideo nakręcone przez ojca dziewczynki cierpiącej na porażenie mózgowe oraz wyjątkowo silną postać autyzmu. Na nagraniu widać autodestrukcyjne zachowania dziewczynki, która nie kontroluje swojego ciała.

Historia Kary

Kara Zartler urodziła się jako wcześniak. W 10 godzinie życia doznała rozległego wylewu krwi do mózgu. Dziewczynka, dziś 17 latka, cudem przeżyła. Cierpi na skrajnie ciężką formę autyzmu oraz porażenie mózgowe. Autyzm powoduje u niej kompulsywne zachowania autodestrukcyjne, które polegają na tym, że dziewczynka uderza pięściami w swoje ciało.

„To straszny widok” – powiedział jej ojciec Mark Zartler w wywiadzie dla The Washington Post. ,,Uderza się w twarz wielokrotnie.  Wpada w pętlę, jakby trans i ona naprawdę nie może przestać. Czasami potrafi samodzielnie odzyskać świadomość, ale czasami to trwa i trwa i trwa..

Inhalacja marihuaną okazała się strzałem w dziesiątkę!

Rodzina Kary próbowała wszystkiego. Mark oraz jego żona Christy, która jest pielęgniarką pediatryczną sprawowali opiekę nad ciężko chorą córką na zmianę. W końcu znajomy zasugerował im, że medyczna marihuana może pomóc. Spróbowali podać ją nastolatce, lecz efekt zadziwił każdego! Dziewczynka uspokaja się i odzyskuje sprawność fizyczną w ciągu kilku minut po podaniu marihuany aparatem tlenowym.

Rodzina postanowiła nagłośnić historię, aby pomóc innym pacjentom ze stanu Texas w walce o dostęp do medycznej marihuany. W stanie Texach trwają właśnie prace nad ewentualnym przyjęciem ustawy legalizującej marihuanę do celów medycznych. Jeśli tak się stanie Texas będzie 26 stanem w USA, w którym medyczna marihuana będzie legalna! Póki co rodzice Kary są w świetle prawa przestępcami.

Zobaczcie wideo, na którym widać jak marihuana łagodzi napady Kary:

Bez tytułu

Kliknij i obejrzyj wideo

Wszystkich pacjentów zapraszamy do rejestracji na FORUM O MEDYCZNEJ MARIHUANIE. To miejsce, w którym możesz porozmawiać z innymi pacjentami, specjalistami i znawcami konopi.

Komentarze

Komentarzy

Izabela Kaczmarska
O autorze:

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej www.medycznamarihuana.com (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody właściciela portalu zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

1 KOMENTARZ

  1. Avatar
    Atlantyda

    Trafiłem tu przypadkiem. Mam autystycznego 20 letniego syna. Potrafi być bardzo pobudzony i wtedy uruchamia się mu agresja. Czy ktoś tu może mi pomóc informacją gdzie i co i jak zdobyć, zrobić, żeby mu/ nam pomóc?

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres E-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

biuro@medycznamarihuana.com