406 1

Konkurs na forum medycznamarihuana.com – Wygraj olejek CBD!

Forum www.medycznamarihuana.com/forum to nowe i rozwijające się miejsce w sieci dedykowane dyskusjom na tematy związane z medycznymi (i nie tylko!) zastosowaniami konopi.

Idea forum

Zachęcamy wszystkich do rejestracji i aktywnego uczestnictwa w życiu forum! Celem istnienia forum jest stworzenie platformy wymiany informacji między pacjentami, lekarzami, aktywistami, przedsiębiorcami i wszystkimi zainteresowanymi, aby w łatwy sposób można było się komunikować i wymieniać praktycznymi poradami!

Konkurs – szczegóły

Przygotowaliśmy konkurs, w ramach którego nagrodzimy 3 najbardziej aktywne i zaangażowane w życie forum osoby! Konkurs potrwa miesiąc – od 18.04 do 18.05! W tym czasie będziemy przyglądać się dyskusjom, aby do 20.05 ogłosić trzech zwycięzców! Do wygrania olejki CBD marki CannabiGold!

Pierwsze miejsce:

Olejek CannabiGold Premium 15% 10g

Drugie i trzecie miejsce:

Olejek CannabiGold Classic 5% 10g

gold

Jak zdobyć nagrodę?

Należy zarejestrować się na forum www.medycznamarihuana.com/forum oraz aktywnie udzielać się w istniejących oraz nowo założonych tematach. Jury zwracać będzie uwagę na treść, jakość oraz ilość postów danego użytkownika. Pamiętaj – nie liczy się tylko ilość! Z pewnością docenimy użytkowników, których posty będą wnosiły merytoryczną wartość do tematu! 🙂

Podejmiecie się wyzwania? Trzymamy kciuki!

 

Wszystkich pacjentów zapraszamy do rejestracji na FORUM O MEDYCZNEJ MARIHUANIE. To miejsce, w którym możesz porozmawiać z innymi pacjentami, specjalistami i znawcami konopi.

Komentarze

Komentarzy

Izabela Kaczmarska
O autorze:

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej www.medycznamarihuana.com (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody właściciela portalu zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

1 KOMENTARZ

  1. Avatar
    YEASYMEN

    Konkurs , konkurs i po konkursie . Nawet zwycięzców nie ma ?! Jakie istnieją możliwości wypróbowania medycznej marihuany ???

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres E-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

biuro@medycznamarihuana.com