87 1
Uber znalazl torbe z 1kg marihuany

Kierowca Ubera znalazł kilogram wysokiej jakości marihuany

Kierowca Ubera znalazł torbę, którą zostawił podróżujący z nim 21-letni mężczyzna. Malik Mollett z Pensylwanii po przejechaniu wyznaczonej trasy zapomniał z samochodu swojej torby. Jak się okazało później, w środku znajdowały się dwie szczelnie zamknięte paczki z marihuaną. Mollett zamówił Ubera pod koniec zeszłego miesiąca, niestety po podróży zapomniał o torbie, w której przewoził prawie kilogram marihuany.

Pasażer próbował odzyskać swój towar

Gdy 21-letni Malik zorientował się, że towar, który przewoził, pozostał w samochodzie kierowcy, chciał odzyskać swoją zgubę i skontaktował się z Uberem. Kierowca dostał informację o torbie, która została w samochodzie oraz numer telefonu właściciela. Po znalezieniu torby kierowca odkrył w środku dwie paczki z marihuaną, a następnie wezwał policję.

Według NYPost Malik Mollett został aresztowany 9 stycznia w Pensylwanii. Policjant udający kierowcę zadzwonił do Malika z dobrą nowiną, informując go o odnalezieniu torby. Ucieszony Mollett opisał swoją zgubę, a policjant dla potwierdzenia wysłał mu zdjęcie. Niczego nieświadomy klient Ubera umówił się na spotkanie w McDonald’s, gdzie miał odebrać pozostawioną w samochodzie torbę z marihuaną. Jak można się domyślać, zakończenie tej historii nie było tak wesołe, jak Malik idący na spotkanie. Mollett jest przetrzymywany w więzieniu Westmoreland County. Został oskarżony o posiadanie narkotyków i korzystanie z urządzeń komunikacyjnych do celów kryminalnych. Policja twierdzi, że marihuana jest wysokiej jakości i na ulicy może być warta tysiące dolarów, a zatrzymanemu wyznaczono kaucję 150,000 dolarów.

Komentarze

Komentarzy

Paweł Gałecki
O autorze:

1 KOMENTARZ

  1. Avatar
    Lechp

    Miałem raka prostaty z przrrzutami do węzłòw chłonnych. Po drugim wlewie chemoterapi wylądowałem na pogotowiu w szpitalu z zniszczonym systemem odpornościowym, infekcją, uszkodzonym nerwem wzrokowym, podwòjjne widzenie. Po 4-dniowym pobycie w izolatce i intensywnym ratowaniu , antybiotykach itp wróciłem ledwo żywy do domu z prognozą kilku miesięcy życia. Zrobiłem kuracje olejem RSO zgodnie z zaleceniem Rick Simpson. Minoł rok, czuje sie b. dobrze. Prawie wszystkie objawy minęły . Badania krwi , PSA, skany nie wykazyją choroby. Oby tak zostało

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres E-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

biuro@medycznamarihuana.com