Marihuana a nerwica i natręctwa myśli

Xilisaze
Kontaktowanie:

Marihuana a nerwica i natręctwa myśli

Nieprzeczytany postautor: Xilisaze » 06 sie 2018, 14:53

Witam. Od dluzszego czasu szukam w necie info o tym, ale jak do tej pory niewiele udało mi się znaleźć. Czy marihuana moze pomoc na nerwice natręctw i stany lękowe? Do tej pory od czasu do czasu rekreacyjnie zapaliłem i mialem wrazenie ze jest lepiej. Jakoś tak odczuwalem mniejszy niepokój i stres. Ale wiadomo jak to jest z paleniem...jakas alternatywa?
Pozdrawiam X.

Dorota Gudaniec
Kontaktowanie:

Re: Marihuana a nerwica i natręctwa myśli

Nieprzeczytany postautor: Dorota Gudaniec » 08 sie 2018, 15:37

Witam,

Tak, jest ponad wszelką wątpliwość wykazane, że w problemach z nerwicą kannabinoidy przynoszą duże korzyści. W Polsce dostępne są ekstrakty z konopi siewnych ukierunkowane na CBD i CBG. Z doświadczeń jakie udało się nam zebrać korzyści przynosi kompilacja tych dwóch składników. Palenie marihuany - też jak widać może przynieść ulgę ale proszę być ostrożnym - nasze prawo wciąż nie dopuszcza swobodnego korzystania z dobrodziejstwa konopi indyjskich. Bogate doświadczenia mają izraelscy lekarze psychiatrzy. Wbrew obiegowej opinii mówiącej o zagrożeniu nasilenia się objawów chorób psychicznych - w Izraelu zaleca się użytek konopi indyjskich u pacjentów z nawet zdiagnozowaną chorobą psychiczną.
Reasumując... zachęcam do zastosowania CBD lub CBG ( najlepiej oba związki ) korzystając z pełnowartościowych ekstraktów metodą samomiareczkowania - czyli zaczynając od niewielkiej ilości - szukając dawki najkorzystniejszej.

Pozdrawiam serdecznie
Dorota Gudaniec

alicjakanon
Kontaktowanie:

Re: Marihuana a nerwica i natręctwa myśli

Nieprzeczytany postautor: alicjakanon » 27 sty 2019, 15:52

Na terapii dostał mój synek propozycję korzystania z olejku CBD 5 procent. Czy to nie za duża dawka dla 19 latka? Z tego co wiem jest jeszcze 3 i 10 procent..

Wróć do „Medyczna Marihuana w Teorii i Praktyce”