POCHP i rak skóry (czerniak)

GosiaM
Kontaktowanie:

POCHP i rak skóry (czerniak)

Nieprzeczytany postautor: GosiaM » 04 mar 2018, 19:27

Mój tato mam taką kombinację chorób: czerniaka w zaawansowanym stadium, po wycięciu zmiany wraz z węzłem chłonnym, od 10 miesięcy na leku nivolumab, który owszem hamuje przerzuty, ale powoduje zwapnienia płuc. Do tego ma POCHP, palił 40 lat i teraz przy słabej wydolności płuc i tych zwapnieniach po chemii zrobił się poważny problem - ogromne problemy z oddychaniem i kaszel, osłabienie organizmu. Czytam o leczniczej marihuanie i mam dylemat. Znalazłam artykuł o całkowitym wyleczeniu POCHP olejem RSO, a z kolei tu bardzo zachwalany jest olej CBD, stosują go ludzie w leczeniu nowotworów, aczkolwiek wzmianek o leczeniu czerniaka jest niewiele, nic konkretnego. Czy ktoś może mi powiedzieć który olej byłby lepszy przy takiej kombinacji schorzeń, albo czy można mieszać oba oleje podczas jednej kuracji?

Noe
Kontaktowanie:

Re: POCHP i rak skóry (czerniak)

Nieprzeczytany postautor: Noe » 16 mar 2018, 11:47

M. Beakes w ksiazce "Marihuana i Medycyna" napisal na podstawie mozliwej na 2014 liczby badan iz w przypadku nowotworow w tym czerniaka najlepsze sa odmiany INDICA , mocne, bogate w THC i mircen. Nadmienil on rowniez, ze korzystne jest stosowanie ekstraktow npRSO z kilku roznych odmian marihuany INDICA. Korzystajac z tej wiedzy przygotowalismy mieszanki roznych szczepow INDICA ekstraktowane na zimno a nastepnie w 80-90% dekarboksylowane z ok 20% dodatkiem ekstraktow na zimno aby zachowac te substancje pomocnicze ktore traci sie przy dekarboksylacji aby aktywowac THC. Ze wzgledu na mnogosc odmian nie podam nazw roslin, wazna jest ich genetyka w skutecznej walce z nowotworami. Wazne jest tez wspomaganie RSO innymi naturalnymi terapiami, wit C wit, B17, korzen mniszka lekarskiego. Przy uzywaniu THC wazne jest wyciszenie organizmu , nawet 20 min medytacji dziennie podczas przyjmowania preparatow RSO zwieksza skutecznosc terapii o 50% !!! CBD jest rowniez potrzebny (czesto rosliny posiadaja w sobie oba te kannabinoidy w roznych proporcjach) szczegolnie w pierwszym etapie budowania tzw"tolerancji na kannabinoidy" pozwala przyjmowac wieksze dawki THC obnizajac jego psychoaktywny wplyw na organizm nie hamujac dzialania antynowotworowego. Zaleca sie tez stosowac w miare mozliwosci preparaty stosowane miejscowo na skore w okolicy zaatakowanej nowotworem np 5% masc z INDICA. Niektore odmiany stosuje sie w chorobach pluc w tym astmie, zawierajce min .pinen.

powodzenia

alicjakanon
Kontaktowanie:

Nieprzeczytany postautor: alicjakanon » 27 sty 2019, 15:50

No to jak palił 40 lat to trochę słabo..polecam olejek 3 procentowy do tego typu raka. Proponuję również 2 x w tygodniu wizytę u psychologa by o tym porozmawiać. Trzymam kciuki za zdrowie.

ewajula
Kontaktowanie:

Nieprzeczytany postautor: ewajula » 31 mar 2019, 15:23

Czy kupiła Pani ten olej dla taty? czy działa?

Cannabis.edu.pl
Kontaktowanie:

Nieprzeczytany postautor: Cannabis.edu.pl » 09 lip 2019, 9:38

Znam przypadek gdzie przy czerniaku w stadium IV pomogło człowiekowi LDN (Low Dose Naltrexone). Oczywiście wszystkie gruczoły (czarne) zostały wycięte. Po za LDN ten człowiek nie stosował żadnych leków. Od 5 lat z czerniakiem nie ma problemu.
https://cannabis.edu.pl/ jest centralnym zbiorem opracowań naukowych na temat użyteczności konopi siewnych oraz indyjskich (THC i CBD) w leczeniu wielu schorzeń cywilizacyjnych. Duża baza badań w języku polskim jest otwarta nieodpłatnie dla każdego.

Wróć do „Rozmowy między pacjentami”