Kosmetyki z olejem konopnym

Awatar użytkownika
Aneta2706
Kontaktowanie:

Kosmetyki z olejem konopnym

Nieprzeczytany postautor: Aneta2706 » 17 cze 2017, 21:24

Próbowaliście kosmetyków w których w składzie jest olej konopny? Jeśli tak podzielcie się informacjami jakiej firmy i jakie efekty :) ja od jakiegoś roku używam większości kosmetyków do pielęgnacji z olejem konopnym i jestem bardzo zadowolona :D zauważyłam, że skóra po takich kosmetykach jest bardziej odżywiona i nawilżona ( olej konopny świetnie się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy - jeśli chodzi o krem do twarzy czy balsamy) :) czekam na Wasze opinie o produktach, których używacie ;)
'Konopie cieszą i leczą ' J.V. ❤

Awatar użytkownika
Aneta2706
Kontaktowanie:

Re: Kosmetyki z olejem konopnym

Nieprzeczytany postautor: Aneta2706 » 17 cze 2017, 21:34

Moim numerem jeden jest szampon firmy India Cosmetics - pewnie dlatego, że od zawsze miałam problem z przesuszonymi włosami ( m.in od częstego używania prostownicy) . Już po pierwszym myciu włosy stały się miękkie i gładkie, a po dłuższym użytkowaniu zauważyłam, że są mocniejsze i zregenerowane ( dzięki oleju konopnemu ,który pomaga odbudować strukturę włosa). :D w ofercie jest również maska do włosów, która z kolei świetnie natłuszcza, przy bardzo suchych włosach. Pozdrawiam :D
Załączniki
FB_IMG_1497727059649.jpg
FB_IMG_1497727059649.jpg (65.35 KiB) Przejrzano 5404 razy

Awatar użytkownika
deote
Kontaktowanie:

Nieprzeczytany postautor: deote » 18 cze 2017, 11:00

A mogłabyś podać składy tych kosmetyków? :) Ja jestem fanką eko, natualnych kosmetyków, dlatego raczej dodaję olej zimnotłoczony z nasion z konopi do maski/szamponu, które już mam w domu, ale generalnie polecam olej konopny ;) też do cery trądzikowej, zamiast kremu, można mieszać z hydrolatem lub kwasem hialuronowym i tworzyć domowe serum do twarzy :D

Awatar użytkownika
Aneta2706
Kontaktowanie:

Nieprzeczytany postautor: Aneta2706 » 19 cze 2017, 13:50

Skład nie jest super eko, na moich włosach niestety nie sprawdzają się naturalne szampony, muszę wspomagać je SLSami itp ;) Ale robię czasami domową maskę z oleju konpnego,kokosowego,arganowego plus żółtko/siemię lniane na zagęszczenie, tylko trzeba ją trzymać dobre kilka godzin, wtedy jest super efekt :D olej konopny w kosmetykach jest świetny bo nadaje się do suchej i tłustej cery ;-) ja mam suchą i używam naturalnej maseczki do twarzy z India Cosmetics, w składzie ma olej i nasiona konopne(super peeling przy okazji :D ) miód, olejek mentalowy i makadamia. Fajny efekt odswiezajacy już po pierwszym użyciu :D

mlel
Kontaktowanie:

Nieprzeczytany postautor: mlel » 08 lip 2017, 22:46

Ja używam kremu do twarzy INDIA ;) co prawda jest przeciwzmarszczkowy... ale jest super ! :)
Mam tez atopos, konopkę, rabatko dla dzieci... słyszałam ze pomadki sa super oraz krem do rąk i balsam indii ;)

Mammal
Kontaktowanie:

Nieprzeczytany postautor: Mammal » 09 lip 2017, 16:57

Z naturalnych kosmetyków konopnych mogę polecić markę Sativa cosmetics. Używam szamponu i żelu pod prysznic - są super! Z tego co wiem to robią też inne produkty.

Awatar użytkownika
Aneta2706
Kontaktowanie:

Nieprzeczytany postautor: Aneta2706 » 10 lip 2017, 13:55

Krem do twarzy od India Cosmetics jest świetny! :D skóra od razu po nałożeniu staje się napięta i fajnie sprawdza się pod makijaż :) Pomadkę i balsam również polecam, pomadka super się sprawdza w zimie, przy problemie pękających ust, a balsam wyróżnia to, że szybko się wchłania i nie zostawia tłustej warstwy (olej konopny świetnie się wchłania :))

Awatar użytkownika
wuadek
Kontaktowanie:

Nieprzeczytany postautor: wuadek » 15 lip 2017, 17:09

@ mlel
"co prawda jest przeciwzmarszczkowy... ale jest super !" haha, to chyba jeszcze lepiej, będziesz zawsze piękna i młoda!
Zielone jest piękne... i jakie zdrowe! :o

Awatar użytkownika
Aneta2706
Kontaktowanie:

Nieprzeczytany postautor: Aneta2706 » 17 lip 2017, 13:35

Konserwacja za wczasu wyjdzie na dobre :-D A Ty @wuadek używasz jakiś kosmetyków konopnych?

mlel
Kontaktowanie:

Nieprzeczytany postautor: mlel » 02 sie 2017, 18:10

Wuadek - Będę się cieszyła młodością do końca życia xD
zakupujecie kosmetyki online czy stacjonarnie gdzieś ? :)

Awatar użytkownika
wuadek
Kontaktowanie:

Nieprzeczytany postautor: wuadek » 03 sie 2017, 23:03

Ja z kosmetyków to używam tylko masełka konopnego czasem i sobie nim smaruję żołądek, a potem patrzę jak świat zwalnia, tak bardzo, że przeżyłem już chyba kilka młodości :) moim zdaniem lepiej dostarczać odpowiednie składniki w pokarmie niż leczyć objawy zewnętrznie, dlatego nie używam nic na skórę, maści itp tylko skupiam się na odpowiednim odżywianiu, nawet nie o to chodzi co jeść a jak, ale to inny wątek na tym forum

Awatar użytkownika
Aneta2706
Kontaktowanie:

Nieprzeczytany postautor: Aneta2706 » 16 sie 2017, 12:23

@mlel głównie w internetowych sklepach, u mnie w okolicach brak sklepów z takim asortymentem :-\ przeważnie kupuję z India Cosmetics, HempEmpire lub u czeskich sąsiadów ( tu akurat stacjonarnie - mam kilkanaście km do granicy ) :-D A Ty gdzie robisz takie zakupy?:-)

Awatar użytkownika
Aneta2706
Kontaktowanie:

Nieprzeczytany postautor: Aneta2706 » 16 sie 2017, 12:30

@wuadek, pewnie, że lepiej zabezpieczyć się "od środka", może podzielisz się jakimś radami? ;-)

Awatar użytkownika
wuadek
Kontaktowanie:

Nieprzeczytany postautor: wuadek » 16 sie 2017, 22:17

Przepis na masło: wrzucić kwiaty i/lub liście do wody, dodać masło, gotować parę godzin, dobrze przecedzić i wygnieść miazgę, ostudzić i zebrać tłuszcz z góry, wuala! Idealne do kanapek lub na wypieki; proporcje na oko ;) są różne opcje, np. można dać mleko zamiast wody i zrobić budyń, jest pycha...

Awatar użytkownika
Aneta2706
Kontaktowanie:

Nieprzeczytany postautor: Aneta2706 » 23 sie 2017, 12:42

Dzięki, będę próbować ;-)

mlel
Kontaktowanie:

Nieprzeczytany postautor: mlel » 13 wrz 2017, 20:42

Aneta2706 ja online zakupuje ze sprawdzonej stronki ;) wcześniej stacjonarnie ale zamkneli sklep ;p
od środka najlepiej to prawda, my uzywamy profilaktycznie olejku cannabigoldu 5%, ogolnie suplementów nie lubie zazywac ewent. owoce/warzywa ;D

Awatar użytkownika
Bjoern Ytknemarkt
Kontaktowanie:

Nieprzeczytany postautor: Bjoern Ytknemarkt » 25 wrz 2017, 12:27

Polecacie, znacie jakieś dobre kosmetyki konopne? Pytam konkretnie o coś co pomoże mi pozbyć się blizn na twarzy po niedawnym wypadku samochodowym.
Łączy ludzi trawa
Dzieli ludzi siano

maciekp
Kontaktowanie:

Nieprzeczytany postautor: maciekp » 19 mar 2018, 13:53

A czy ktoś z Was testował produkty kosmetyczne Hemptoucha? Nie będę ukrywał, że jako Bionateo jesteśmy ich dystrybutorem i zależy nam na opinii osób z zewnątrz. Klienci, którzy kupują od nas te produkty są zadowoleni. Sugerują jednak, że cena jak na kosmetyk jest wysoka.
Pozdrawiam
Maciek

Adik
Kontaktowanie:

Nieprzeczytany postautor: Adik » 24 paź 2018, 10:45

Ja stosowałem tylko kiedyś krem konopny przeciwtrądzikowy. Pomógł, lepiej niż wiele kremów kupowanych w aptece. Taki duży 75ml kupowałem z Konopteki za bodajże 40zł. Takie kremy konopne na trądzik mają w składzie np. olej konopny, tymianek, drzewo herbaciane. Tu można znaleźć takie kremy https://konopteka.pl/

Dextris
Kontaktowanie:

Nieprzeczytany postautor: Dextris » 05 lis 2019, 13:30

Bardzo fajnie się składa, że można znaleźć tutaj porady w takim temacie.

Wróć do „Opinie o produktach”