Herbatka konopna - czy działa uspakajająco? Jak stosować?

Awatar użytkownika
deote
Kontaktowanie:

Herbatka konopna - czy działa uspakajająco? Jak stosować?

Nieprzeczytany postautor: deote » 25 mar 2017, 12:13

Cześć wszystkim ;) Często poleca się herbatkę konopną na stany napięcia nerwowego, ponoć działa relaksująco i rozluźniająco. Jak taką herbatkę stosować? Moja mama ma problemy z zasypianiem i generalnie obniżony nastrój i chciałam jej coś naturalnego polecić, myślicie, że pomogłoby? Kannabinoidy rozpuszczają się w tłuszczach, więc jak taka herbatka może działać? Ew. zjeść coś tłustego przed wypiciem? Taki napój nie będzie zawierał THC, bo on zostanie w suszu tak?

jkramarz
Kontaktowanie:

Re: Herbatka konopna - czy działa uspakajająco? Jak stosować?

Nieprzeczytany postautor: jkramarz » 11 kwie 2017, 23:01

Czesc. Prowadziliśmy eksperymenty dotyczące rozpuszczalności kannabinoidów w wodzie. Wyniki znajdziesz tutaj: https://www.kannabinoidy.pl/single-post ... sperymentu

pozdr
j

Awatar użytkownika
kosmix80
Kontaktowanie:

Nieprzeczytany postautor: kosmix80 » 07 maja 2017, 14:46

jeżeli chodzi o to , żeby thc działało to polecam gotowanie konopi w mleku z masłem, tzw. "makumba", działa naprawdę relaksująco i w zależności od użytego materiału działanie utrzymuje się stosunkowo długo

Ewa Poletyło
Kontaktowanie:

Nieprzeczytany postautor: Ewa Poletyło » 07 wrz 2018, 11:25

Właśnie specjalnie się zalogowałam na to forum żeby znaleźć informacje o herbatkach :) Kupiłam sobie właśnie susz z HempKing i mega mi smakuje- mam też wrażenie, że śpię jak dziecko!

WarnerPek
Kontaktowanie:

Herbatka konopna czy dziala uspakajajaco Jak stosowac

Nieprzeczytany postautor: WarnerPek » 17 sty 2019, 17:19

Powiem tak ja tez mam ochote na taka buleczke prosto z pieca cieplutka chrupiaca jak ktoswie jak zrobic zeby taka byla to tez bede zadowolona

Victoriaa
Kontaktowanie:

Nieprzeczytany postautor: Victoriaa » 09 lip 2019, 15:14

Ja do parzenia herbatki stosuję jedynie czysty susz konopny. Sklep internetowy, z którego go zamawiam posiada naprawdę rewelacyjne oferty. Muszę przyznać, że sporządzony w ten sposób napar jest bardzo intensywny i esencjonalny, przez co naprawdę świetnie łagodzi stany napięcia.

sarikaverma900
Kontaktowanie:

Nieprzeczytany postautor: sarikaverma900 » 07 paź 2019, 12:38

Looking for a graphic design and responsive web design company in noida.? Wondermouse Technologies is the Top responsive and graphic designing company in Delhi. Our Best Graphic Designer offers graphic design services in India. A group of young enthusiasts are here to cater for your achievement by offering all-round graphic design assistance. Hundreds of well-tested approaches are introduced after evaluating the present market for significant future growth. We provide finest offshore- responsive web design services india. Go responsive cost-effectively without any compromise on quality! Our professional web designer have expertise in designing best custom websites. we also offer services across the globe as web designing company in dubai .

Wróć do „Rozmowy między pacjentami”