Herbatka konopna - czy działa uspakajająco? Jak stosować?

Awatar użytkownika
deote
Kontaktowanie:

Herbatka konopna - czy działa uspakajająco? Jak stosować?

Nieprzeczytany postautor: deote » 25 mar 2017, 12:13

Cześć wszystkim ;) Często poleca się herbatkę konopną na stany napięcia nerwowego, ponoć działa relaksująco i rozluźniająco. Jak taką herbatkę stosować? Moja mama ma problemy z zasypianiem i generalnie obniżony nastrój i chciałam jej coś naturalnego polecić, myślicie, że pomogłoby? Kannabinoidy rozpuszczają się w tłuszczach, więc jak taka herbatka może działać? Ew. zjeść coś tłustego przed wypiciem? Taki napój nie będzie zawierał THC, bo on zostanie w suszu tak?

jkramarz
Kontaktowanie:

Re: Herbatka konopna - czy działa uspakajająco? Jak stosować?

Nieprzeczytany postautor: jkramarz » 11 kwie 2017, 23:01

Czesc. Prowadziliśmy eksperymenty dotyczące rozpuszczalności kannabinoidów w wodzie. Wyniki znajdziesz tutaj: https://www.kannabinoidy.pl/single-post ... sperymentu

pozdr
j

Awatar użytkownika
kosmix80
Kontaktowanie:

Nieprzeczytany postautor: kosmix80 » 07 maja 2017, 14:46

jeżeli chodzi o to , żeby thc działało to polecam gotowanie konopi w mleku z masłem, tzw. "makumba", działa naprawdę relaksująco i w zależności od użytego materiału działanie utrzymuje się stosunkowo długo

Ewa Poletyło
Kontaktowanie:

Nieprzeczytany postautor: Ewa Poletyło » 07 wrz 2018, 11:25

Właśnie specjalnie się zalogowałam na to forum żeby znaleźć informacje o herbatkach :) Kupiłam sobie właśnie susz z HempKing i mega mi smakuje- mam też wrażenie, że śpię jak dziecko!

WarnerPek
Kontaktowanie:

Herbatka konopna czy dziala uspakajajaco Jak stosowac

Nieprzeczytany postautor: WarnerPek » 17 sty 2019, 17:19

Powiem tak ja tez mam ochote na taka buleczke prosto z pieca cieplutka chrupiaca jak ktoswie jak zrobic zeby taka byla to tez bede zadowolona

Victoriaa
Kontaktowanie:

Nieprzeczytany postautor: Victoriaa » 09 lip 2019, 15:14

Ja do parzenia herbatki stosuję jedynie czysty susz konopny. Sklep internetowy, z którego go zamawiam posiada naprawdę rewelacyjne oferty. Muszę przyznać, że sporządzony w ten sposób napar jest bardzo intensywny i esencjonalny, przez co naprawdę świetnie łagodzi stany napięcia.

Wróć do „Rozmowy między pacjentami”