O 4 osobach, które co miesiąc dostają 300 skrętów od rządu USA

Awatar użytkownika
Medyczna Marihuana
Administrator
Posty: 189
Rejestracja: 13 sty 2016, 17:28
Kontaktowanie:

O 4 osobach, które co miesiąc dostają 300 skrętów od rządu USA

Nieprzeczytany postautor: Medyczna Marihuana » 06 kwie 2016, 15:51

W ciągu ostatnich trzech dekad, garstka Amerykanów regularnie dostaje wysokiej jakości marihuanę, dzięki uprzejmości rządu federalnego. To wszystko jest częścią mało znanej inicjatywy, która powstała w 1976 roku, pozwalając kilku osobom na legalne palenie medycznej marihuany. Początkowo było to 14 osób które brały udział w badaniach.

To zdjęcia z 1990 roku przedstawia pierwszych pięciu pacjentów którzy wzięli udział w programie. Robert Randall (który stoi) był pierwszym pacjentem i jest znany jako “ojciec marihuany”.

Obrazek

Od lewej do prawej: Corinne Millet, Elvy Musikka, George McMahon i Irvin Rosenfeld.

Elby Musikka, 72-letnia kobieta z Eugene w stanie Oregon, otrzymuje marihuanę do leczenia jaskry.

Obrazek

Musikka została złapana przez policję podczas jazdy samochodem w stanie Oregon, we wrześniu ubiegłego roku. Policjant nie wierzył jej, że legalnie posiada marihuanę, co potwierdza, że program rządowy był mało znany.

Obrazek

Szesnaście stanów pozwala na leczenie medyczną marihuaną. Rząd wstrzymał przyjmowanie nowych pacjentów w 1992 roku ze względu na to, że badania “nie miały wartości naukowej”. Ale rząd federalny w dalszym ciągu dostarcza marihuanę do czterech pacjentów. Według Instytutu Do Spraw Narkomani w USA, pacjenci dostają lek, aby pomóc im w problemach zdrowotnych.

Obrazek

Oto etykieta na typowym pojemniku ze skrętami wysyłanym do pacjentów.

Obrazek

Irvin Rosenfeld, którzy wszedł do programu w 1982 roku, cierpi na rzadkie zaburzenie kości i używa marihuany w leczeniu bólu. Rosenfeld jest zdeklarowanym zwolennikiem publicznego programu rządowego medycznej marihuany.

Obrazek

George McMahon zaczął odbierać skręty z marihuaną od rządu, od marca 1990 roku. Cierpi on na rzadką chorobę neurologiczną znaną jako Nail Patella Syndrome (NPS) charakteryzującą się nieprawidłowościami kolan, łokci i miednicy.

Obrazek

George McMagon (z lewej), Irvin Rosenfeld i Elvy Musikka, to trójka żyjących pacjentów. Zdjęcie z 2006 roku na konferencji dla pacjentów medycznej marihuany.

Obrazek

Skąd pochodzi marihuana dla pacjentów? Z Labolatorium w Mississippi w Karolinie Północnej, w którym zwijane są papierosy z trawką. Następnie stalowe puszki wysyłane są na Florydę i Iowa. Wewnątrz każdej puszki jest 200g marihuany w trzystu skręconych skrętach.

Obrazek

źródło

Wróć do „Jaskra”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości