ASPEKTY PRAWNE MEDYCZNEJ MARIHUANY – WYWIAD Z PRAWNIKIEM KRZYSZTOFEM GRABOWSKIM

Awatar użytkownika
Medyczna Marihuana
Administrator
Posty: 189
Rejestracja: 13 sty 2016, 17:28
Kontaktowanie:

ASPEKTY PRAWNE MEDYCZNEJ MARIHUANY – WYWIAD Z PRAWNIKIEM KRZYSZTOFEM GRABOWSKIM

Nieprzeczytany postautor: Medyczna Marihuana » 12 gru 2016, 16:59

17

16

Krzysztof Grabowski jest prawnikiem specjalizującym się w prawie narkotykowym oraz przewodniczącym filii Polskiej Sieci Polityki Narkotykowej w Krakowie. Filia dokłada starania w celu zmiany praktyki stosowania prawa karnego w obszarze narkotyków i narkomanii, tak aby wypracować dobre praktyki względem postępowania wobec osób uzależnionych i używających narkotyków w Polsce.
Ukończył studia dzienne na Uniwersytecie Jagiellońskim, gdzie napisał pracę magisterską na temat narkotyków. W 2013 r w katedrze Kryminologii Uniwersytetu Jagiellońskiego otworzył przewód doktorski na temat kryminalizacji przestępstw narkotykowych w Polsce. Jest autorem publikacji naukowych do „Czasopisma Prawa Karnego i Nauk Penalnych”, „Rodziny i prawa” oraz publicystycznych do „MONAR NA BAJZLU” i „Magazynu MNB”. Pracował w organach administracji państwowej, sądzie karnym i rodzinnym. Od 2012 r w ramach programu „Narkotyki na gorącym uczynku” prowadzi doradztwo prawne dla użytkowników narkotyków. Aktualnie udziela porad prawnych (także dla studentów) na miasteczku studenckim AGH.*


Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Krzysztofem Grabowskim, którego zapytaliśmy o aspekty prawne związane z medyczną marihuaną w Polsce.

    - Co dzieje się z ustawą o medycznej marihuanie?
    - Jak przedstawia się sytuacja pacjentów w świetle prawa?
    - Jakie są możliwości skorzystania z legalnego dostępu do marihuany?

https://youtu.be/swmOEgRM0BY

Zachęcamy także do subskrybowania naszego nowego kanału Medyczna Marihuana TV –wywiady, specjaliści, pacjenci, relacje z wydarzeń i wiele, wiele więcej! Bądźcie na bieżąco!

Krzysztof Grabowski – kontakt:
kgrabowski@politykanarkotykowa.com

*źródło: http://politykanarkotykowa.pl/filia

Wróć do „Porady prawne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość