2228 0

Dr Leonard Coldwell – Konopie leczą raka [PL]

Dr Leonard Coldwell zwany największym pogromcą raka (92% wyleczeń) zdradza jak samemu wyleczyć raka przy użyciu konopi. Jak sam mówi „nic nie jest bardziej potężne, nic nie jest w stanie wyleczyć raka szybciej i w łatwiejszy sposób, moim zdaniem, niż nasiona konopi i olej z konopi. Nie jest to więc rzekome lekarstwo, one są lekarstwem na raka.”

„Olej z konopi przykładowo leczy raka skóry, tak wynika z mojego doświadczenia, od 3 do 7 dni, umieszcza się go na skórze przez tyle dni, a rak skóry po prostu odpada”.

Zapraszamy do obejrzenia filmu dokumentalnego na ten temat:

 

 

mmpoziom

Wszystkich pacjentów zapraszamy do rejestracji na FORUM O MEDYCZNEJ MARIHUANIE. To miejsce, w którym możesz porozmawiać z innymi pacjentami, specjalistami i znawcami konopi.

 

Komentarze

Komentarzy

medycznamarihuana
O autorze:

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej www.medycznamarihuana.com (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody właściciela portalu zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres E-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

biuro@medycznamarihuana.com

Zapisz się do naszego newslettera