630 0

Dr Bachański przywrócony do pracy w Centrum Zdrowia Dziecka

dr Marek Bachański

dr Marek Bachański

Dr Marek Bachański to postać, za sprawą której stało się głośno o medycznej marihuanie w Polsce. Jest specjalistą pediatrii i neurologii dziecięcej. W latach 1994-2015 pracował w Klinice Neurochirurgii, a następnie w Klinice Neurologii Instytutu „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie, gdzie leczył marihuaną dzieci chore na lekooporną padaczkę. Terapia jakiej poddawał dzieci była skuteczna, ale dla wielu szokująca. Lekarz został dyscyplinarnie zwolniony, sprawą zajęły się media, a w sądzie toczył się przeciwko Bachańskiemu proces.

Jak podają najświeższe informacje, decyzją sądu dr Marek Bachański został uniewinniony, a zarzuty stawiane mu cofnięte.

Lekarz w ostatnim czasie zajął się pracą w swojej własnej klinice dziecięcej Neuronek (www.klinikaneuronek.pl), która znajduje się w Warszawie przy ul. Kwatery Głównej. Klinika zajmuje się leczeniem chorób neurologicznych u dzieci z naciskiem na diagnozowanie i leczenie padaczki.

Komentarze

Komentarzy

Izabela Kaczmarska
O autorze:

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej www.medycznamarihuana.com (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody właściciela portalu zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres E-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

biuro@medycznamarihuana.com