8184 0

Doktor Marek Bachański w Pytaniu Na Śniadanie (TVP)

Przywrócony do pracy w Centrum Zdrowia Dziecka dr Marek Bachański był gościem programu Pytanie Na Śniadanie.

W wyemitowanym 20 kwietnia odcinku  doktor wraz z Dorotą Gudaniec wzięli udział w rozmowie na temat medycznej marihuany w Polsce. Jak się okazuje, przywrócenie doktora do pracy w CZD (gdzie skutecznie leczył marihuaną dzieci chore na lekooporną formę padaczki) nie odbyło się w sposób oczekiwany przez pacjentów.

W wyniku wygranego procesu doktor miał powrócić do leczenia dzieci, jednakże tak się nie stało. Doktor, mimo powrotu do pracy w Centrum Zdrowia Dziecka jest… odsunięty od swoich pacjentów, zatem nie może kontynuować terapii kannabinoidami. Rodzice chorych dzieci oraz zwolennicy leczenia medyczną marihuaną stoją za doktorem murem i domagają się, by leczył swoich pacjentów – jednak on został skierowany do pracy w laboratorium. 

,,Trwają rozmowy na ten temat, żebym jednak przyjmował pacjentów. Wczoraj kolejne oficjalne pismo w tej sprawie złożyłem. Nie tracę nadziei.” – komentuje dr Marek Bachański

Trzymamy kciuki za jak najszybsze przywrócenie doktora do pracy z potrzebującymi pacjentami.

Po więcej szczegółów sprawy zapraszamy do obejrzenia 10 minutowego materiału wideo opublikowanego na stronie TVP.

Bez tytułu

 

Niedawno ukazała się także książka, w której autorka opisuje historie pacjentów dr Bachańskiego. Książka „Marek Bachański, doktor od spraw niemożliwych. Cała prawda o medycznej marihuanie” autorstwa  Doroty Mirskiej-Królikowskiej jest już dostępna w sprzedaży (np. w Empiku).
14928007301427083-jpg-gallery.big-iext49147151

Wszystkich pacjentów zapraszamy do rejestracji na FORUM O MEDYCZNEJ MARIHUANIE. To miejsce, w którym możesz porozmawiać z innymi pacjentami, specjalistami i znawcami konopi.

Komentarze

Komentarzy

Izabela Kaczmarska
O autorze:

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej www.medycznamarihuana.com (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody właściciela portalu zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres E-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

biuro@medycznamarihuana.com