388 0

Targi konopne Kanaba Fair

Pod koniec września zorganizowano w Warszawie pierwsze w Polsce międzynarodowe targi konopne, a już w przyszłym miesiącu odbędzie się tam kolejny event, na którym nie może Was zabraknąć! To Kanaba Fair, czyli miejsce wymiany myśli, towarów, kontaktów, usług i wiedzy wśród ludzi, którym bliski jest temat konopi. Wydarzenie to jest efektem współpracy organizatorów Targu Konopnego oraz działaczy Wolnych Konopi. Odbędzie się już 9 i 10 grudnia przy ulicy Mińskiej 65 i będzie częścią Slow Weekendu – imprezy lifestylowej, na której swoje produkty prezentują polscy twórcy „Slow”.

Wystawcy

Wystawcy Kanaba Fair to zarówno pasjonaci z Polski, jak i z zagranicy. Ich różnorodność zwraca uwagę na szereg zastosowań konopi w przemyśle. Na miejscu spotkamy producentów m.in. jedzenia, ubrań, kosmetyków, materiałów budowlanych, olejków CBD, nasion, czy akcesoriów growera.

kanaba_fair_2

Organizatorzy

Kanaba Fair to przede wszystkim ludzie, ich pasja i potrzeba edukacji oraz dzielenia się doświadczeniem. Organizatorami są osoby od dawna zaangażowane w rozwój i promowanie rynku konopnego, jak:

  • Andrzej Dołecki – organizator Marszu Wyzwolenia Konopi, założyciel Stowarzyszenia Wolne Konopie
  • Jakub Gajewski – czołowy aktywista i jeden z założycieli Stowarzyszenia Wolne Konopie
  • Kotek Konopek – brand hero, który w przystępny sposób opisuje produkty konopne
  • Magda Buczak – project manager odpowiedzialny za największe imprezy promujące polskich twórców Slow
  • Małgorzata Szakuła – promotorka świadomego odżywiania i diety konopnej, autorka publikacji „Konopie w kuchni”
  • Olga Antkiewicz – projektantka, przedsiębiorca, miłośniczka nowych technologii, która szczerze wierzy w potęgę konopi

PLAKAT

„Kanaba Fair to drugi rozdział w rozszerzaniu świadomości o konopiach. Połączenie Targu Konopnego oraz Wolnych Konopi to przede wszystkim dotarcie do większej ilości osób oraz jeszcze większa i bardziej zróżnicowana oferta produktów. Nasz Brand hiro, Konopek przedstawia ich właściwości, dzięki czemu każdy może zacząć je testować w swoim domu. Z drugiej strony partnerstwo ze Slow Weekendem to kontakt ze świadomym konsumentem, który z pewnością znajdzie produkty i prezenty dla swoich najbliższych również na Kanaba Fair”

UWAGA: producenci, wytwórcy, dystrybutorzy, sklepy multibrandowe, przedstawiciele przemysłu budowlanego, organizacje oraz podmioty oferujące produkty z konopi… Możecie się tam zaprezentować oraz zorganizować atrakcje dla gości! Wciąż trwa rekrutacja dla wystawców.

Wszystkie informacje o wydarzeniu dostępne są na stronie: www.kanabafair.com

Patronat medialny: medycznamarihuana.com
Wydarzenie na Facebooku: LINK
Fanpage: LINK

Wejście: BEZPŁATNE
Gdzie: ul. Mińska 65, Warszawa
Kiedy: 9 i 10 grudnia 2017
W godzinach: 11:00 – 19:00

baner_bionateo_mm

Komentarze

Komentarzy

Łukasz Tarnowski
O autorze:

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej www.medycznamarihuana.com (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody właściciela portalu zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres E-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

biuro@medycznamarihuana.com