557 1

Dorota Gudaniec – walka o zdrowie syna [WIDEO]

W poniższym materiale filmowy Dorota Gudaniec, przedstawicielka Fundacji Krok po Kroku opowiada o walce o zdrowie swojego syna Max, pierwszego w Polsce chłopca leczonego legalnie medyczna marihuaną. Max ma zespól Down’a oraz choruje na padaczkę lekooporną. Po paru latach używania m.in. oleju CBD, Max powraca do życia. Ilość napadów padaczki udało się ograniczyć z kilkudziesięciu dziennie do jednego w miesiącu! Mama Maxa opowiada też o nastawieniu i wiedzy lekarzy na temat leczenia medyczną marihuaną oraz o potrzebie edukacji w tym temacie. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o możliwości leczenia konopiami w Polsce, możecie skontaktować się z Punktem Informacji Konopnej. Posłuchajcie sami:

Zapraszamy wszystkich do rejestracji na FORUM O MEDYCZNEJ MARIHUANIE. To miejsce, w którym możesz porozmawiać ze specjalistami, znawcami konopi i pacjentami.

Komentarze

Komentarzy

Łukasz Tarnowski
O autorze:

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej www.medycznamarihuana.com (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody właściciela portalu zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

1 KOMENTARZ

  1. CBD

    Witam! Jestem po operacji kręgosłupa powikłanie-poruszam się na wózku mam bardzo silną spastykie. Próbowałam różnych lekarstw i nic zdecydowałam się na olejek CBD i jest poprawa. Niestety moja neurolog jest sceptyczna.

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres E-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

biuro@medycznamarihuana.com